google890debed0804c991.html;
  • Oklejanie samochodów


    Agencja Reklamowa Wrocław proponuje Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław. Proponujemy kompleksowa usługę: projekt, druk oraz oklejenie. Oklejenie…

  • Oklejanie witryn

    Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i…

  • Szyldy reklamowe


    Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca…

Aktualności

Druk solwentowy

Oferujemy wydruki solwentowe z użyciem szerokiej gamy dostępnych materiałów

Naklejki

Projektujemy, drukujemy i wyklejamy naklejki reklamowe na różne podłoża.

Strony internetowe

Wykonujemy strony internetowe na CMS Joomla wraz z optymalizacją SEO!

Oferujemy wydruki solwentowe z użyciem szerokiej gamy dostępnych materiałów

, między innymi drukujemy na foliach pęłnych monomerycznych.

- foliach:

- samoprzylepnych

- samoprzylepnych wylewanych w tym kanalikowych

- one way vision

- bannerach:

- siatce mesh


   Ploter Cena nie obejmuje docinania wydruków do formatu
    Minimalna wartość zamówienia 1m2
    Maksymalna szerokość zadruku 110 cm
    Zgrzewanie i oczkowanie banerów w cenie 4zł/mb

    Wszystkie ceny netto, należy doliczyć VAT 23%


Dla stałych Klientów na nasz druk solwentowy Wrocław proponujemy atrakcyjne rabaty.

Poniżej prezentujemy najczęście oferowane media:

Baner - poliestrowa tkanina powlekana PCV charakteryzująca się dużą wytrzymałością na zginanie, rozciąganie oraz działanie warunków atmosferycznych. Odpowiednia do reklam zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Baner najczęściej dzięki swojej plandekowej strukturze i duże wytrzymałości stosowany jest jako alternatywa planszy w naklejoną informacją. Praktyczny w przechowywaniu i transporcie.

Fototapeta jest produktem umożliwia wykonywanie wydruków solwentowych na odpowiednim papierze, umożliwiającym w następnym kroku naklejanie wydruku bezpośrednio na ścianę za pomocą tradycyjnych klei do tapet. Fototapeta z Twoim zdjęciem. Trwała i zmywalna na ścianie Twojego pokoju! Pamiątka z wakacji, ślubu czy przygody Twojego życia.

Folia matowa - jest to cienki, kryjący i elastyczny materiał o matowej fakturze. Wydruk solwentowy na folii matowej zapewnia bardzo dobrą trwałość kolorów. Idealnie nadaje się do druku naklejek. Nie powoduje refleksów światła. 
Folia błyszcząca - w przeciwieństwie do folii matowej ma błyszczącą fakturę, gwarantując doskonałe odwzorowanie drukowanego obrazu. Druk solwentowy na folii błyszczącej dają niespotykaną intensywność kolorów. Druk solwentowy na folii błyszczącej doskonale nadaje się także do druku naklejek. Folia błyszcząca wykorzystywana jest także do wykonywania reklam na dużych samochodach z małą ilością przetłoczeń (samochody ciężarowe, autobusy itp.) 
Folia wylewana - stosowana głównie do wyklejania na karoseriach samochodów; sprawdza się znakomicie w zmiennych warunkach termicznych. Dzięki swoim właściwościom umożliwia nałożenie grafiki nawet na najbardziej skomplikowanych kształtach. Doskonale poddaje się obróbce - jest bardzo rozciągliwa. Druk solwentowy na niej gwarantuje duże nasycenie barw i doskonałe odwzorowanie kolorystyczne. 
Canvas - najwyższej jakości elastyczny materiał używany do wydruków np. fotografii lub reprodukcji dzieł sztuki. Wykorzystywany do druku solwentowego canvas to nalepsze rozwiązanie, z którego korzystają najbardziej wymagający Klienci.

Zapraszamy na inne strony serwisu!

Agencja Reklamowa Wrocław, Oklejanie samochodów Wroclaw Tablice reklamowe Wrocławstrony internetowe Wrocław,, Pozycjonowaie stron wwwBaner reklamowe Szyldy WrocławKasetony reklamoweOklejanie witryn WrocławReklama WrocławStojaki reklamoweLitery przestrzenne 
WizytówkiUlotki reklamoweOferta dla nowych Firm
Stoiska targowe WrocławRollupy WrocławCiekawostki, Przyciemnianie szyb Oklejanie aut Wroclaw  Makiety architektoniczne