google890debed0804c991.html;
  • Oklejanie samochodów


    Agencja Reklamowa Wrocław proponuje Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław. Proponujemy kompleksowa usługę: projekt, druk oraz oklejenie. Oklejenie…

  • Oklejanie witryn

    Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i…

  • Szyldy reklamowe


    Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca…

Aktualności

Druk solwentowy

Oferujemy wydruki solwentowe z użyciem szerokiej gamy dostępnych materiałów

Naklejki

Projektujemy, drukujemy i wyklejamy naklejki reklamowe na różne podłoża.

Strony internetowe

Wykonujemy strony internetowe na CMS Joomla wraz z optymalizacją SEO!

Banery reklamowe Wrocław

W naszej ofercie znajdziecie Państwo informacje dotyczące wykonania banerów reklamowych Wrocław ze specjalnie do tego przeznaczonego materiału. Grafika jest drukowana pęłnokolorowym drukiem solwentowym. Banery Wrocław to jeden z najtańszych a zarazem skuteczna forma reklamy zewnętrznej.

Każdy baner reklamowy Wrocław jest oczkowany po obwodzie w odległości co 50cm (lub wg życzenia zamawiającego) oraz posiada wzmocnienia na krawędziach. Materiał doskonały do reklamy zewnętrznej, różnej grubości. Można powiedzieć że jest to materiał niezawodny i wykorzystywany w bardzo szerokim zakresie.

banery reklamowe wroclaw

W obrocie handlowym występują następujące rodzaje banerów reklamowych:

Baner reklamowy Wrocław przeznaczony tylko do jednostronnego zadruku, wykonany z tkaniny winylowej Frontlit, trudny do rozdarcia, wodoodporny, odporny na UV i zmiany. Odpowiednio oświetlony jest skutecznym przekazem informacji po zmroku.
Baner reklamowy Wrocław przeznaczony do dwustronnego zadruku, wykonany z tkaniny wysokogatunkowej Blockout , biała tkanina powlekana dwustronnie PVC z czarnym ekranem nieprzepuszczającym światła wewnątrz.
Baner do podświetleń wykonany z Backlitu, materiału winylowego posiadające właściwości przepuszczające i rozpraszające światło, dlatego stosuje się go w reklamach podświetlanych.

Siatka mesh – materiał tkaninowy przeznaczony głównie do prezentacji zewnętrznych wielkoformatowych reklam banerowych. Struktura ażurowej siatki składa się z wielu, regularnie rozmieszczonych otworków, które przepuszczają światło i powietrze. Może być więc umieszczana również na dużych budynkach biurowych czy mieszkalnych. Reklama wykonana z siatki jest lekka, odporna na warunki zewnętrzne, a jednocześnie zapewniająca nasycone kolory wydruku.

Materiał banerowy tekstylny – lekki i mocny materiał poliestrowy, stosowany na banery tekstylne, flagi, zawieszki, standy, torby, pokrowce

banery Wroclaw

Baner reklamowe Wrocław to najtańszy, a bardzo uniwersalny nośnik reklamowy. Banery Wrocław mają zastosowanie głownie jako grafika reklamowa o róznych powierzchniach zewnętrznych. Mocowane są bezpośrednio do ogrodzenia, specjalnie przygotowanych stelażach lub na ścianie budynku. 
Baner Wrocław jest także bardzo łatwy do transportu. Wystarczy go zwinąć w rulon, aby przenieść w inne miejsce. Największe banery zasłaniają całe budynki. Banery reklamowe często są też rozwieszane wewnątrz pomieszczeń handlowych, targowych i wystawowych.

banery wroclaw

Przyklad realizacji reklamy pt. Banery Wrocław, wewnątrz pomieszczeń handlowych.

Ze względu na stosunkowo niski koszt wykonania, banery Wrocław najczęściej wykorzystuje się jako reklamy sezonowe (na kilka tygodni, miesięcy czasem rok). Kiedyś banery i transparenty były malowane na zwykłych tkaninach.
Obecnie bannery Wrocław wykonuje się ze specjalnych tkanin winylowych i poliestrowych. Można powiedzieć, że banner to „plastikowy brat” plakatu papierowego, trwalszy i bardziej odporny na warunki atmosferyczne.

baner reklamowy Wroclaw

Przyklad zastosowania baneru reklamowego


Baner reklamowy Wrocław wykonany jest on z elastycznej tkaniny PCV. Materiał ten jest bardzo trwały i odporny na warunki atmosferyczne, a przy zastosowaniu odpowiedniego montażu jest także łatwy do utrzymania w czystości. Grafika na banerach reklamowych może być nadrukowywana, lub wyklejona specjalną elastyczną folią.
Banery reklamowe Wrocław mogą być również wydrukowane na Siatce Mesh - materiale przepuszczającym powietrze często stosowanym na elewacjach (włącznie z zakryciem okien). Ich zaletą jest mały ciężar, mniejszy opór powietrza oraz nieznaczne ograniczanie dopływu światła i widoczności (przy zasłoniętych siatką oknach).

banery Wroclaw

Zastosowanie:
- banery reklamowe
- plandeki
- namioty
- konstrukcje wolnostojące
- reklamy wielkoformatowe na elewacjach budynków
- reklama na rusztowaniach
- systemy wystawiennicze
- systemy ekspozycyjne.

Drukujemy na wszystkich materiałach banerowych i flagowych dostępnych na rynku:
banery wrocław

- materiał banerowy
- poliester na banery tekstylne
- siatka banerowa mesh
- folie samoprzylepne
- folia okienna one way Visio
- folia samoprzylepna wylewana
- papier billboardowy
- plakaty
- materiał banerowy backlight
- wszelkiego rodzaju płótna
- folia backlight.

banery reklamowe Wroclaw

Zapraszamy na inne strony serwisu!

Agencja Reklamowa Wrocław, Oklejanie samochodów Wroclaw Tablice reklamowe Wrocławstrony internetowe Wrocław,, Pozycjonowaie stron wwwBaner reklamowe Szyldy WrocławKasetony reklamoweOklejanie witryn WrocławReklama WrocławStojaki reklamoweLitery przestrzenne 
WizytówkiUlotki reklamoweOferta dla nowych Firm
Stoiska targowe WrocławRollupy WrocławCiekawostki, Przyciemnianie szyb Oklejanie aut Wroclaw  Makiety architektoniczne