;
 • Oklejanie samochodów Wrocław

  Oklejanie samochodów Wrocław
  Proponujemy Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław, skuteczną i tanią formę reklamy, która przyniesie wymierne korzyści każdej firmie…

 • Oklejanie witryn

  Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy…

 • Szyldy reklamowe

  Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca prowadzenia…

Aktualności

Makiety domów

makiety domowBardzo wielu hobbystów, jak również dopiero początkujących modelarzy, pasjonuje się wykonywaniem budynków. 

Makiety architektoniczne

Makiety architektoniczneAbyśmy mogli przedstawić ofertę cenową na wykonanie makiety, potrzebne nam są dokładne informacje na jej temat.

FacebookGoogle plusInstagramtwitter

Oklejanie samochodów Wrocław

Oklejanie samochodów Wrocław informacją i grafiką jest jedną z najczęściej zamawianych usług reklamy zewnętrznej. Zapraszamy Państwa do wybrania naszej oferty, kompleksowej oferty, która zawiera w sobie projekt plastyczny, druk i oklejenie. Jest możliwość wybrania dowolną w/w usługę. Oklejamy również pojazdy z powierzonego materiału. 
Oklejanie samochodów Wrocław informacją i grafiką jest jedną z najczęściej zamawianych usług reklamy zewnętrznej. Zapraszamy Państwa do wybrania naszej oferty, kompleksowej oferty, która zawiera w sobie projekt plastyczny, druk i oklejenie. Jest możliwość wybrania dowolną w/w usługę. Oklejamy również pojazdy z powierzonego materiału. 

Badania potwierdzają, ze najczęściej wybierane miejsca do oklejenia to tylna część samochodu i drzwi. W wybranych płaszczyznach jest wystarczająco dużo miejsc płaskich aby umieścić grafikę i inne informacje ważne do pierwsze kontaktu z firmą. Jeżeli jest taka możliwość wybierajmy centralne i płaskie miejsca do eksponowania najważniejszych informacji. Kształt karoserii wpływa na koszty i czas ekspozycji. 
Wybierając powierzchnie płaskie możemy zastosować folie ekonomiczne, które obniżą nam koszt wykonania usługi. Folie monomeryczne pełne (jest to tańsze rozwiązanie) stosujemy na pierzchnie płaskie a folie wylewane na miejsca obłe i wklęsłe. W zależności od sytuacji stosujemy laminaty monomeryczne i laminaty wylewane.
Większość wykonawców rozpoczynając usługe oklejanie samochodów Wrocław realizację usługi zaczyna od analizy przedstawionego projektu oklejenia lub informacji przekazanych przez zamawiającego potrzebnych do stworzenia wizualizacji oklejenia. Dobór materiału uzależniona jest od miejsc oklejenia i czasu ekspozycji jaką chcemy uzyskać.

Najczęściej spotykane sposoby oklejania samochodów Wrocław

oklejanie samochodow Wroclaw

 

Trwałe i skuteczne wycinanie tekstów i różnych wzorów z gotowych kolorystycznie folii samoprzylepnych, które w trakcie ekspozycji na powierzchniach zewnętrznych nie powinny blaknąć. 

 

 

oklejanie samochodow Wroclaw

 

Drukowanie na foliach wysokiej jakości według wykonanego projektu oklejenia, zabezpieczona laminatem przed promieniowaniem UV. Drukujemy na foliach przeznaczonych na powierzchnie płaskie i drukujemy na folii przeznaczonych na powierzchnie obłe.

 

oklejanie samochodow Wroclaw

 

Drukowanie i oklejanie szyb na pojazdach odbywa się najczęściej na foliach OWV (dziurkowana). Otrzymujemy oklejone szyby gdzie z zewnątrz widać grafikę, a od środka mamy wrażenie jakby powierzchnie nie były oklejone - dobra widoczność. Folia OWV jest często stosowana do oklejania witryn Wrocław.

 

  

oklejanie samochodow Wroclaw

 

Ciekawym sposobem na reklamę firmy na różnych pojazdach są folie magnetyczne. Drukujemy na folii samoprzylepnej i przyklejamy na wcześniej przygotowaną folię magnetyczną.

 

 
Przykład oklejenia samochodu Wrocław folia ekonomiczną

oklejanie samochodw Wrocaw

Według badań specjalistów, oklejenie aut Wrocław reklamą, powoduje dotarcie tej informacji do 62% odbiorców, a trzeba też zaznaczyć, że 69% pytanych pieszych było w stanie spontanicznie przypomnieć sobie lokalne i regionalne reklamy na pojazdach. Drugie miejsce, tuż za reklamą telewizyjną, wśród testowanych form reklamy powoduje, że firmy chętnie decydują się na oklejanie aut firmowych. Musimy tez zaznaczyć, że koszt oklejenia samochodu ponosi się jednorazowo w okresie 5-9 letniej ekspozycji grafiki.

oklejanie aut Wroclaw

Oklejenie samochodu Wrocław folia pełną i folia OWV (dziurkowaną)

Najczęściej wybierana forma oklejenia samochodu osobowego: tył  samochodu (szyba) i drzwi. Folia na tył samochodu to OWV (dziurkowana) a na boki folia pełna zadrukowana i cieta na ploterze. Według aktualnych badań najskuteczniejszym miejscem na reklamę samochodową jest tył samochodu.

oklejanie samochodow Wroclaw

Oklejenie samochodu Wrocław folia ekonomiczną

Bardzo często wybierana forma oklejenia samochodu Wrocław: tył i boki samochodu oklejona folią pełną, monomeryczną. Grafika drukowana, zabezpieczona przed promieniami słonecznymi przez nałożenie dodatkowej folii (laminowane). Folia cieta na ploterze a grafika cięta po obwodzie.

Reklama na samochodzie Wrocław dobrze zaprojektowana i wykonana, to idealna inwestycja na promocje dowolnej usługi, produktu. Bardzo popularna i skuteczna reklama na samochodach czy innych pojazdach przyniosła wielu firmom wymierne efekty.

oklejanie samochodw Wroclaw

Oklejenie samochodu Wrocław folia ekonomiczną. Druk i oklejenie.

oklejanie samochodw Wroclaw Loft

Oklejenie samochodu Wrocław folia ekonomiczną.

oklejanie samochodow Wroclaw

Oklejenie aut Wrocław folia monomeryczna i folia OWV

oklejanie samochodow wroclaw

Przykład oklejenia samochodu Wrocław. Oklejanie folią reklamową, ekonomiczną, monomeryczną, przeznczoną na powierzchnie płaskie. Udana wizualizacja, skuteczny przekaz.

oklejanie samochodow wroclaw
Oklejenie samochodu Wrocław folia monomeryczną, ciętą na ploterze 

oklejanie samochodow wroclaw

 Oklejenie samochodu Wrocław folia monomeryczną, ciętą na ploterze 

oklejanie samochodow wroclaw

Przykład realizacji prostej  a bardzo skutecznej w przekazie koncepcji oklejania samochodów Wrocław


Proponujemy Państwu wiele możliwości w tym zakresie m.in.:

 • oklejanie powierzchni na różnych pojazdach literami z folii ploterowej
 • oklejanie folią monomeryczną (folia ekonomiczna)  z nadrukiem solwentowym na powierzchniach płaskich
 • oklejanie folią wylewaną na powierzchniach obłych lub z przetłoczeniami
 • oklejanie różnych pojazdów folią bez nadruku (zmiana koloru pojazdu)
 • oklejanie szyb na pojazdach folią one way vission (folia dziurkowana) z nadrukiem solwentowym
 • oklejanie płaskich powierzchni pojazdów
 • laminowaniem powierzchni reklamowych.

Informacje potrzebne do wykonania kosztorysu usługi

 • Projekt oklejenia samochodu Wrocław w dowolnym formacie graficznym (poglądowo). Na podstawie wizualizacji możemy dokładnie wycenić koszt usługi.
 • Jeśli projektu Państwo nie posiadacie można wskazać przykładową realizację z naszej galerii i na jej podstawie możemy dokonać wyceny.
 • Dobrym rozwiązaniem jest odręczny szkic reklamy pokazujący miejsca oklejenia płaszczyzn na samochodzie z których możemy obliczyć ile materiału będzie potrzeba do realizacji zamówienia.
 • Marka, rocznik i model pojazdu.

Wyklejanie grafiki na samochodach można wykonać folią ploterową standard, wykonując reklamy złożone tylko z samych tekstów lub grafiki wektorowej. Oklejanie samochodów Wrocław folią Najczęsciej wybierany w połączeniu z wydrukami na wysokiej jakości  maszynach solventowych pozwala nam na użycie nieograniczonej liczby kolorów, grafik, zdjęć. Dodatkowo na szyby można użyć specjalnej folii "one way vision", która nie ogranicza widoczności od środka.

oklejanie samochodow wroclaw


Reklama zewnętrzna
ma doskonale podstawy funkcjonowania, wynikające z czasu poświęconego mu przez konsumentów. Opcji mediowych jest coraz więcej, ale ludziom nie przybywa czasu na korzystanie ze wszystkich możliwości i tak reklama na samochodach Wrocław czy tablice reklamowe Wrocław na drogach wypełniają czas, który tak często poświęcamy na przemieszczanie się w różnych kierunkach. Reklama zewnętrzna korzysta z czasu niezagospodarowanego przez inne media i dlatego jego przyszłość jest bardzo bezpieczna. Cały czas spędzany na prowadzeniu samochodów i przemieszczaniu się na piechotę, oglądając takie formy reklamy jak reklamy podświetlane, oklejone witryny Wrocław, szyldy reklamowe Wrocław i inne. Ten czas spędzony przez konsumentów zawsze będzie zarezerwowany dla reklamy zewnętrznej.


Na powierzchniach obłych lub z przetłoczeniami stosyjemy folie wylewaną, o dłuższym okresie użytkowania. Jest to wersja oklejania samochodów wymagająca większego doświadczenia i wprawy. Droższa wersja reklamy na samochodzie.

oklejanie samochodow wroclaw

Przykład oklejenia samochodu Wrocław folią wylewaną maski

Na stronie internetowej umieściliśmy tylko niektóre realizacja aby pokazać możliwości ekspozycji reklam na rożnych pojazdach. Realizacje przedstawiaja oklejenia folią monomeryczną z laminatem monomerycznym, stosowanym na powierzchniach płaskich a także oklejenie folią wylewaną z laminatem wylewanym stosowanym na powierzchniach obłych i innych.

 oklejanie samochdow Wroclaw Dijo 2

 Przykład oklejenia folią monomeryczną z laminatem

System oklejania aut Wrocław oferowany przez naszą firmę, daje nam wiele korzyści. Zapewnia nieograniczone możliwości, jeżeli chodzi o to, co będzie widoczne na pojeździe. Jest to idealna forma reklamy na pojazdach firmowych, która będzie dostrzegalna zarówno przez użytkowników dróg jak i pieszych.

oklejenie samochodow wroclaw

Przykład oklejenia folią wylewaną z laminatem

oklejanie samochdow Wroclaw

Przykład oklejania samochodu Wrocław. Druk i oklejenie.

oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład oklejania samochodu Wrocław. Ciecie grafiki po obwodzie, ciecie liternictwa, druk i oklejenie.

oklejanie samochodow wroclaw

Przykład oklejania samochodu Wrocław. Ciecie grafiki po obwodzie, ciecie liternictwa, druk i oklejenie.

oklejanie samochodow Wroclaw

 Przykład oklejania samochodu Wrocław. Przykład oklejenia folią wylewaną i folią OWV

oklejanie samochdow Wroclaw

Przykład oklejania samochodu Wrocław. Przykład oklejenia folią wylewaną

oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład oklejania samochodu Wrocław Przykład oklejenia folią monomeryczną

oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład oklejania samochodu Wrocław Przykład oklejenia folią monomeryczną

oklejanie samochodow wroclaw

Oklejanie samochodów Wrocław - oklejenia folia monomeryczną, ploterową

Środki transportu, a szczególnie pojazdy służące w komunikacji miejskiej, samochody firmowe już dawno stały się przedmiotem zainteresowania reklamodawców i świetnym nośnikiem reklam. Oklejone samochody, autobusy i tramwaje dziś nikogo już nie dziwią, zaś asortyment stosowanych rozwiązań w tej formie reklamy stale się zwiększa.
Najpowszechniej stosowane są oklejanie folią z nadrukiem solwentowym powierzchnie autobusów, pojawiające się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu. Duże naklejki reklamowe oraz ekrany na których wyświetlane są reklamy to kolejne formy reklamy stosowane w środkach transportu.

Oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład systemu oklejania samochodów Wrocław. Przykład oklejenia folią monomeryczną z laminatem

 oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład oklejania samochodu Wrocław. Ciecie grafiki po obwodzie, ciecie liternictwa, druk i oklejenie.

oklejanie samochodow Wroclaw 

Przykład oklejania samochodu Wrocław. Ciecie grafiki po obwodzie, ciecie liternictwa, druk i oklejenie.

Oklejeniw samochodu Wrocław

Przykład systemu oklejania samochodów Wrocław. Przykład oklejenia folią wylewaną

oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład systemu oklejania samochodów Wrocław. Ciecie grafiki po obwodzie, ciecie liternictwa, druk i oklejenie.

oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład systemu oklejania samochodów Wrocław. Ciecie grafiki po obwodzie, druk i oklejenie.

oklejanie samochodow wroclaw

więcej...

Reklamowe okno w Twoim samochodzie

Wykorzystaj to miejsce na reklamę Twojej Firmy! Tylna szyba samochodu jest najczęściej oglądanym miejscem w ruchu kołowym! Posiadamy w swojej ofercie specjalne folie samochodowe, które pozwolą nam stworzyć okno reklamowe w Państwa samochodzie. 

 oklejanie samochodow wroclawaIdentyfikacja wizualna marki oraz innego typu dekoracje długookresowe, mogą być stosowane na pojazdach w celu zwiększenia ich widoczności. Samochody ciężarowe, vany czy też auta osobowe mogą stanowić świetny sposób na wzmocnienie świadomości marki u klientów poprzez użycie folii kolorowych, odblaskowych czy fluorescencyjnych.


Reklama na samochodach czy na innych pojazdach w tym systemie daje nam możliwości częstej zmiany grafiki, bez potrzeby kosztownego przemalowania karoserii. System ten ,można łatwo usunąć z pojazdu wraz z końcem kampanii, nieważne, czy chcemy tylko zmienić wygląd, czy sprzedać auto, możemy przywrócić je do pierwotnego wyglądu sprzed oklejania, bez pozostawienia śladów po kleju

Folie magnetyczne WrocławCzęsto w produkcji reklam na samochody czy inne pojazdy, stosujemy folie magnetyczne. Folie magnetyczne powstają w tzw. kalandrowanym procesie produkcji, charakteryzują się bardzo gładką powierzchnią ze stabilną magnetyczną siłą. Materiał ten jest zaprojektowany specjalnie do druku, promocji i ekspozycji. Może być zadrukowany bezpośrednio na każdego rodzaju cyfrowej prasie używającej tuszu solwentowego, ecosolwentowego lub UV.

Materiały te mogą również być zadrukowane w tradycyjnym procesie sitodruku.1.Reklama na samochodach sposobem na zarobek i zmniejszenie kosztów Istnienie prosty sposób, dzięki któremu samochód może stać się tanim i skutecznym nośnikiem reklamy

Ten sposób pozwala zarobić pieniądze, poprzez reklamę zleconą przez znajome firmy, ewentualnie ograniczenie środków wydawanych na inne nosniki reklamowe lub szukanie odpowiedniego sposobu na zareklamowanie własnej działalności. Najlepszymi kandydatami na reklamobiorców są ci, którzy dziennie przemierzają długie trasy. Przemieszczają się wzdłuż popularnych obszarów, w godzinach natężonego ruchu, zapewniając maksymalną widoczność.

Niezwykle ważnym aspektem jest też rodzaj, model i kolor samochodu, bo reklamodawcy chcą, by ich reklamy reprezentowały się jak najlepiej. Teraz warto poszukać  firm chcących poszerzyć zakres swojej reklamy w okolicy, za pośrednictwem Internetu lub na stronach firmowych. Zapytaj czy przewidują partnerstwo i współpracę z innymi przedsiębiorcami. Kolejnym etapem jest dokładne przeczytanie umowy.

Co najważniejsze trzeba upewnić się, że jej działalność firmy nie jest oszustwem. Firma ReklomoMedia, oklejanie samochodów Wrocław może nam pomóc w wyborze odpowiedniej techniki i materiałów. Od właściciela samochodu zależy bowiem, jaka jego część ma zostać oklejona. Czy pójdzie na całość i auto zupełnie zmieni swój kolor i wygląd, stając się zarazem prawdziwym arcydziełem, czy będą to tylko elementy reklamy umieszczone w określonych miejscach. Jednakże prawdopodobieństwo większego zarobku jest proporcjonalne do ilości wykorzystanej przestrzeni i miejsca.

Dla tych, którzy myślą o reklamie samochodowej jako o zmniejszeniu wydatków na bilbordy i reklamy, samochód jest niewątpliwie idealnym rozwiązaniem.Po raz kolejny reklama przemieszcza się wraz z użytkownikiem, w najbardziej nawet niedostępne miejsca. Warto już na samym początku ustalić budżet na kwotę jaką chcemy wydać. Kolejno reklamodawca powinien dokładnie określić grupę odbiorców, do których w szczególności chce skierować swoją reklamę.

Samochód można okleić kolejno folią monomeryczną, folią one-way-vision dla szyb, czy foliami wylewanymi, literami z dokładnie przygotowanej folii platerowej i laminowanymi reklamami. Oklejać można nie tylko płaskie powierzchnie, ale również te bardziej wymagające co do kształtu. Sposobów jest niezmiernie wiele, a wszystko zależy od wizji i potrzeby klienta, do którego oklejanie samochodów Wrocław dostosowuje odpowiednie narzędzia i materiały.

Niektóre popularne zastosowania dla foli magnetycznych:

 • szybkie i proste zmiany – zastosowane w reklamie sklepowej
 • cena i informacja o produkcje na ekspozycjach  
 • reklama na samochodach  informacja lub reklama na pojazdach transportu publicznego.

Zmian koloru auta - oklejanie samochodu Wrocław folią to coraz popularniejsza również u nas forma zmiany koloru auta czy umieszczenie grafiki reklamowej. Ten sposób tuningu przyszedł oczywiście z krajów zachodnich, gdzie jest już bardzo popularny. Tam ludzie dość szybko zorientowali się, że jest to szybszy i tańszy sposób na całkowitą odmianę samochodu. Przed przystąpieniem do oklejania, przygotowujemy w odpowiedni sposób karoserię samochodu. Jeśli auto jest już przygotowane, następuje nałożenie folii.Jest to proces dość skomplikowany, bowiem folia ma małą grubość (od 50 do 100 mikronów) i posiada bardzo mocny klej. W dłuższej perspektywie decyduje to o wysokiej jakości modyfikacji, jednak znacznie utrudnia montaż. Dodatkowo folia nakładana jest dużymi arkuszami, tak aby nie było śladów łączenia na elementach karoserii i całość była całkowicie jednolita. Warto zauważyć jak istotne w procesie montażu są warunki termiczne. Temperatura jest ściśle określona w dokumentacji producenta folii, a po zakończeniu procesu auto musi zostać odpowiednio wygrzane.

Zalety zmiany koloru auta:
– możesz okleić jakikolwiek pojazd
– ogromne opcje zróżnicowania barw
– niższe koszty w porównaniu z lakierowaniem
– szybkie odnowienia zniszczonych elementów karoserii
– ochrona lakieru przed zużyciem
– zero skutków ubocznych dla lakieru
– łatwe usuwanie folii z karoserii
– konkurencyjność czasowo-finansowa
– odporność folii to 7-10 lat
– należycie położoną folię ciężko odróżnić od lakieru
– samochód można normalnie polerować.

Producenci folii proponują nam kilkadziesiąt różnych kolorów, zarówno w wersji błyszczącej jak i matowej. Do tego dochodzą folie imitujące karbon, często stosowane do naklejania na spojlery, nakładki karoserii czy maskę.Możliwe do zastosowania są również folie typu „kameleon” zmieniające barwę zależnie od kąta padania światła.
Chętnie stosowane są również połączenia kolorów i zastosowania np. dachu innego koloru. Dla indywidualistów oraz firm pragnących efektownej reklamy możliwe jest też nałożenie folii z nadrukowaną grafiką. Grafika tworzona jest wówczas specjalnie na potrzeby danego pojazdu.

Nasze ciekawostki

oklejenie samochodow wroclawOklejanie samochodów folią imitujące chromowany lakier !

Matowy lakier był hitem kończącego się właśnie roku. Jak to zwykle bywa, przyszła moda na coś nowego. Coraz bardziej popularne robią się oklejenia samochodu imitujące chromowany lakier. Matowe oklejenie samochodu daje bardzo ładny blask na karoserii samochodu,  pod warunkiem że jest ona czysta. Natomiast kiedy mamy do czynienia z chromowanym lakierem, samochód nabiera zupełnie nowego blasku. Czeska firma Tintek zajmująca się produkowaniem takich oklejeń stworzyła samochód demo. Jest to Porsche Cayenne, które zostało  oklejone niebieskim chromem oraz podświetlone od spodu neonami  w podobnym kolorze.      Źródło:www.motogazeta.mojeauto.pl

Taksówki i reklama

Bardzo zmienia się reklama w taksówkach. Dotychczas ta forma reklamy sprowadzała się do przymocowanych małych tabliczek na zagłówkach lub pokrowce z odpowiednim zadrukiem, jednak dzisiaj są już firmy, które pozwalają na stworzenie systemy z pogranicza outdooru, telewizji i internetu. Umieszczenie w taksówkach ekranu ciekłokrystalicznego wyświetlające zmienne komunikaty w czasie rzeczywistym nie stanowi już problemu. Celem jest przełamanie tradycyjnej słabości reklamy zewnętrznej, a mianowicie brak treści innej niż reklamowa - twórcy systemu chcą aby pasażerowie podróżujący taksówką mogli nie tylko oglądać reklamy, ale także skorzystać ze sposobności sprawdzenia pogody czy notowań giełdowych. Z założenia ekrany montowane w taksówkach mają być sterowane za pomocą dotyku i połączone na stałe do internetu. Korzystanie z wszystkich dobrodziejstw dostępnych w komputerach stacjonarnych na tych "taksówkowych ekranach" stało się standardem w niektórych taksówkach. Każda taka taksówka wyposażona jest w system GPS pozwalający reklamodawcom na wyświetlanie reklam adekwatnych do konkretnego miejsca lub trasy. W niektórych krajach była moda na oklejaniu samochodu reklamą drukowaną na folii i ekspozycje treści w miejscach ściśle związanych ze stosowaniem produktu

Nowa folia 3M do oklejania samochodów

Nowość w ofercie folii firmy 3M. Folia 3M™ Envision jest materiałem który nie zawiera w sobie PCV. Stosowana jest na najtrudniejszych powierzchniach oraz w różnych temperaturach otoczenia. Folia świetnie się sprawdziła na głębokich przetłoczeniach, na pojazdach i łodziach. Należy podkreślić bardzo ważną cechę: rozciągliwość do 150%, może być stosowana w wysokich i niskich temperaturach, łatwość jej usuwania. Cena oczywiście wyższa od innych materiałów służących oklejaniu samochodów.

oklejanie samochodow wroclaw

Specyficzną formą reklamy na środkach transportu, o której warto pamiętać, jest oznakowanie samochodów dostawczych. Dla firm świadczących usługi transportowe ich pojazdy firmowe mogą stać się nie tylko narzędziem pracy, ale również nośnikiem reklamy. Wystarczy na samochodach umieścić nazwę firmy, czym się firma zajmuje oraz dane kontaktowe i już mamy tani a skuteczny przekaz informacji.

Inna forma reklamy na samochodach

Przez pewien czas Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Tarnowa wydawał specjalne ramki na tablice rejestracyjne samochodów, na których widniał adres internetowy miejskiego serwisu, długość i szerokość geograficzna grodu nad Białą, uśmiechnięte słoneczko skomponowane z herbem miasta i różne slogany reklamowe. Mieszkańcy sami dopytywali o tablice, widzieli je u sąsiada, znajomych i tez chcieli takie otrzymać.
Także specjaliści od reklamy doceniali pomysł: „To reklama tania i niezwykle skuteczna, a w dodatku za darmo kolportowana na bardzo dużym obszarze, bo przecież samochody z Tarnowa jeżdżą po całym kraju”. Dodatkowo promowano tam adres internetowy miasta, co na pewno wpłynęło na rozpropagowanie strony www, jak i samego Tarnowa. W rezultacie , bardzo szybko ramek zabrakło, a władze długo czekały z ogłoszeniem nowego przetargu na ich wykonanie.

Po kilkumiesięcznej przerwie miejskie ramki na samochodowe tablice rejestracyjne pojawiły się w tarnowskim magistracie. Tym razem zmieniono nieco wzór ramki i ozdobiono ją napisem „Tarnów. Polski biegun ciepła.W sumie w ciągu kilku lat do kierowców, nie tylko tarnowskich, trafiło kilkanaście tysięcy sztuk oryginalnych oprawek na tablice rejestracyjne. Tarnowskie ramki znalazły potem naśladowców, podobne zrobiły inne miasta.
Swoje zaczęło rozdawać też tarnowskie starostwo powiatowe. Tablice rejestracyjne charakterystyczne dla miast są szczególnie popularne w USA, gdzie istnieje też duża dowolność ich zaprojektowania. Repliki tablic można też kupić jako pamiątkę turystyczną.

Mobilną reklamę można bardzo często zauważyć też na autobusach, które ze względu na swoje gabaryty zawsze bardziej rzucają się w oczy. Taką metodę reklamy często stosuje się też na samochodach firmowych, które dzięki temu służą nie tylko do pracy, ale też do informowania ludzi o istnieniu i usługach danego przedsiębiorstwa.Pojazdy są duże, a oprócz tego przemieszczają się i mogą dotrzeć do większego grona odbiorców.

Dlatego też taki sposób na spopularyzowanie firmy może okazać się dużo skuteczniejszy niż inne formy reklamy. Oklejanie samochodów Wrocław ma też inne plusy. Mianowicie może zmienić wygląd auta przez oklejenie go folią lub przyciemnienie szyb. Można nazwać to pewnego rodzaju tuningiem za niewielkie pieniądze i w krótkim czasie.

Dzięki oklejaniu samochodów Wrocław można zmienić kolor swojego pojazdu, a nawet sprawić, że matowy lakier zmieni się w chromowany.W naszej ofercie znajduje się wiele typów usług pozwalających zarówno na zmianę wyglądu auta, jak i mobilną reklamę i uczynienie ze swojego samochodu prawdziwej wizytówki na kółkach. Mamy szeroki wachlarz rodzajów wydruku oraz typów folii w różnych wariantach cenowych, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Zapraszamy na inne strony serwisu!

Strona główna, Oklejanie witryn Wrocław - Oklejanie samochodów Wrocław, - Tablice reklamowe Wrocław - Tworzenie stron Wrocław - Pozycjonowaie stron www - Baner reklamowe- Szyldy Wrocław - Kasetony reklamowe Reklama Wrocław - Stojaki reklamowe Litery przestrzenne Wizytówki -Ulotki reklamowe Oferta dla nowych Firm - Stoiska targowe Wrocław - Rollupy Wrocław - Ciekawostki - Przyciemnianie szyb Oklejanie witryn Legnica - Oklejanie witryn Oława - Oklejanie witryn Rawicz - Oklejanie witryn Świdnica - Oklejanie witryn Oleśnica - Makiety architektoniczne   Makiety zamków  Makiety domów  Makiety cennik Modele