;
 • Oklejanie samochodów Wrocław

  Oklejanie samochodów Wrocław
  Proponujemy Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław, skuteczną i tanią formę reklamy, która przyniesie wymierne korzyści każdej firmie…

 • Oklejanie witryn

  Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i nie tylko. Wykonujemy…

 • Szyldy reklamowe

  Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca prowadzenia…

Aktualności

Makiety domów

makiety domowBardzo wielu hobbystów, jak również dopiero początkujących modelarzy, pasjonuje się wykonywaniem budynków. 

Makiety architektoniczne

Makiety architektoniczneAbyśmy mogli przedstawić ofertę cenową na wykonanie makiety, potrzebne nam są dokładne informacje na jej temat.

Oklejanie samochodów Wrocław

Mobilna wizytówka

Jak wyróżnić swoje auto z tłumu w tak dużym mieście jak Wrocław? Jeśli chcesz odróżniać się na tle seryjnych aut na ulicy, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Oklejanie aut Wrocław jest jednym z najskuteczniejszych nośników reklamy. Reklama na samochodzie pozwoli Ci dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Zarówno jadąc ulicą czy stojąc w korku zwracasz uwagę przechodniów i innych kierowców na swój niepowtarzalny samochód. Oklejanie samochodów Wrocław, to forma mobilnej wizytówki, dzięki której jesteś widoczny na drodze przez cały rok i o każdej porze.

Doświadczenie i zaangażowanie naszego zespołu pomoże Ci w doborze odpowiedniej formy reklamy, mając na uwadze profil działalności Twojej firmy. Oklejanie samochodów Wrocław jest nie tylko naszą pracą ale przede wszystkim naszą pasją. Dzięki czemu wzory reklam są niepowtarzalne a Ty zyskujesz gwarancję, że nie znikniesz w tłumie kolorowych, wrocławskich ulic. Reklama na samochodzie jest jednorazowo poniesionym kosztem, który zwraca się każdego dnia. Jeśli chcesz pozyskać nowych klientów małym kosztem- wyróżniaj się na mieście!

Przyciemnianie szyb w samochodach

Przyciemnianie szyb w samochodach folią ma dużo zalet. Dodaje elegancji, odpowiedniej funkcjonalności, obniża temperaturę wewnątrz pojazdu a w niektórych pojazdach podkreśla sportowy charakter. Ważną zaletą oklejonych szyb w samochodzie jest lepszy komfort podróżowania samochodem, nawet jak stoimy w korkach otocznie innymi pojazdami. Przed oklejeniem szyb powinniśmy wziąć pod uwagę stopień przepuszczalności światła. Określa on, ile światła przepuszcza szyba z folią przyciemniającą w stosunku do światła na nią padającego. W zakresie długości fali widzialnej podawany jest w procentach.

Przednie szyby i szyby przednie boczne powinny mieć współczynnik przepuszczalności światła nie mniejszy niż 70%. Jeżeli ten współczynnik będzie większy, pojazd może nie przejść pozytywnie przeglądu technicznego. Pamiętajmy, aby stosować materiały dobrej jakości oraz folię o przepuszczalności światła zgodnej z obowiązującym prawem.

Wydruk solwentowy i oklejenie samochodów

Pełnokolorowy, fotorealistyczny wydruk w rozdzielczości 720dpi jako podkład może być zastosowana: folia monomeryczna, folia polimeryczna, folia one-way-vision, folia wylewana, folia ploterowa wydruk, wodoodporny, odporny na UV i zmiany temperatur.

oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład oklejenia samochodu Wrocław folia monomeryczna. Druk elementów graficznych na folii monomerycznej, najczęściej stosowanej na powierzchniach płaskich. Oklejanie samochodów  Wrocław folią ciętą na ploterze, z kolorem oryginalnym materiału Oracal z serii 641.

oklejanie aut wroclaw

Przykład oklejenia samochodu Wrocław folia monomeryczna

oklejanie samochodow Wroclaw

Przykład realizacji: oklejanie samochodow Wrocław. Folia wylewana.

FOLIA ONE-WAY-VISION Perforowana folia o dobrej przepuszczalnooeci światła. Dedykowana do oklejania szyb - na środki transportu, jak też na witryny sklepowe oraz wystawy.

FOLIA WYLEWANA Folia wylewana do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, nadaje się do aplikowania na powierzchnie płaskie i wygięte.

Prace przy oklejaniu samochodu Wrocław folia wylewaną

 oklejanie samochdow Wroclaw 10 A

Przykład oklejenia samochodu Wrocław folia monomeryczna z laminatem

oklejanie samochodow Wroclaw

Przyklad oklejenia samochodu Wrocław folią monomeryczną. Najczęsciej wykorzystywane drzwi z przodu pojazdu do umieszczenia danych teleadresowych firmy.

oklejanie samochdow Wroclaw e

Przykład oklejenia folia monomeryczna z laminatem

Oklejanie samochodow Wroclaw

oklejanie aut wroclaw

Przykład oklejenia folia monomeryczna

 oklejanie samochodów Wrocław

Przykład oklejenia samochodu Wrocław folia monomeryczna

oklejanie aut wroclaw

oklejanie samochdow Wroclaw

 Przykład oklejenia samochódu Wrocław folia OWV tylnia szyba i boki drzwi folią monomeryczną (pęłna).

oklejanie aut Wroclaw

Przykład oklejenia samochódu folią monomeryczną (pęłna)

oklejanie samochodow wroclaw

Przykład oklejenia samochodu Wrocław folią monomeryczną (pęłna)

 Prace przy oklejaniu samochodu Wrocław folia wylewaną należy wykonywać w odpowiednich warunkach (temperatura i inne)

więcej...

oklejanie samochodow Wroclaw

 więcej...

oklejanie-aut-wroclawOklejanie samochodów Wrocław to idealne rozwiązania dla wszystkich przedsiębiorców, których praca wymaga częstego przemieszczania się z miejsca w miejsce.
Reklama tranzytowa jest jedna z najskuteczniejszych metod dotarcia do klientów. Dlaczego? Ponieważ ruchomy nośnik automatycznie przyciąga wzrok zarówno innych kierowców, jak i przechodniów. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że samochód z reklamą swojej firmy w krótkim odcinku czasu staje się bardziej rozpoznawalny przez mieszkańców danego miasta. Nawet w takim dużym mieście jak Wrocław!
Sukces reklamy tranzytowej składa się kilka czynników. Nasze doświadczenie w oklejaniu samochodów, pozwala na tworzenie unikatowych projektów, które pozwalają na wyróżnienie Twojego samochodu spośród innych uczestników ruchu drogowego.
Do oklejania pojazdów używamy wyselekcjonowanych, sprawdzonych materiałów, dzięki czemu gwarantujemy trwałość produktu. Dużą wagę przywiązujemy do precyzyjnego wykonania, ponieważ zadowolenie klienta jest naszą największą satysfakcją. Wieloletnia praktyka i niewyczerpane pokłady naszej kreatywności dają pewność, że nie przejedziesz niezauważony!

oklejanie-aut-wroclawPo wielkim sukcesie, jakim okazała się reklama samochodu Volkswagen Passat z małym Darthem Vaderem w roli głównej, firma z Wolfsburga złapała wiatr w żagle. Zamiast nudzić reklamami zachwycającymi się zmienionym kształtem zagłówka czy nowym stopem, z jakiego wykonano felgi, Volkswagen wraca do znanego motywu.

Ubiegłoroczna reklama Volkswagena Passata, w której wystąpił mały Vader, zrobiła w Sieci furorę, wcześniej skutecznie zwracając uwagę m.in. podczas finału Super Bowl.

oklejanie samochodów wrocławPrzyciągające uwagę reklamy niemieckiego producenta samochodów, w tym m.in. słynna „The Force”, zostały docenione również przez branżę reklamową – z ubiegłorocznego festiwalu reklamy w Cannes przedstawiciele firmy przywieźli liczne nagrody – 34 złote, srebrne i brązowe lwy. Kontynuując wykorzystanie doskonale rozpoznawalnych motywów z „Gwiezdnych wojen”, Volkswagen przygotował specjalną wersję Marsza Imperialnego. Kojarzony z kultową serią filmów motyw muzyczny był już wykonywany na różnych instrumentach, niekiedy na tak niezwykłych jak np. stacje dyskietek.
Źródło: http://gadzetomania.pl

Zapraszamy na inne strony serwisu!

Strona główna, Oklejanie witryn Wrocław - Oklejanie witryn sklepowych WrocławUsuwanie folii Wroclaw  - Oklejanie samochodów Wrocław Oklejanie samochodów folią Wrocław - Tablice reklamowe Wrocław -strony internetowe Wrocław - banery reklamowe Wrocław - Pozycjonowaie stron www - Ogrodzenia placu budowy reklmą - Szyldy Wrocław - Kasetony reklamowe Reklama Wrocław - Stojaki reklamowe Litery przestrzenne Wizytówki -Ulotki reklamowe Oferta dla nowych Firm - Stoiska targowe Wrocław - Rollupy Wrocław - Ciekawostki - Przyciemnianie szyb Oklejanie witryn Legnica - Oklejanie witryn Oława - Oklejanie witryn Rawicz - Oklejanie witryn Świdnica - Oklejanie witryn Oleśnica - Makiety architektoniczne   Makiety zamków  Makiety domów  Makiety cennik Modele