google890debed0804c991.html;
  • Oklejanie samochodów


    Agencja Reklamowa Wrocław proponuje Państwu usługę oklejania samochodów Wrocław. Proponujemy kompleksowa usługę: projekt, druk oraz oklejenie. Oklejenie…

  • Oklejanie witryn

    Proponujemy Państwu oklejanie witryn Wrocław, sklepów, banków, restauracji, szyb lokali usługowo - handlowych czy powierzchni biurowych na terenie Wrocławia i…

  • Szyldy reklamowe


    Szyld reklamowy, szyldy Wrocław to najbardziej popularna forma reklamy i bardzo popularna fraza wpisywana w Google.  Szyldy Wrocław to podstawowe oznaczenie miejsca…

Aktualności

Druk solwentowy

Oferujemy wydruki solwentowe z użyciem szerokiej gamy dostępnych materiałów

Naklejki

Projektujemy, drukujemy i wyklejamy naklejki reklamowe na różne podłoża.

Strony internetowe

Wykonujemy strony internetowe na CMS Joomla wraz z optymalizacją SEO!

Oklejanie samochodów Wrocław

Mobilna wizytówka

Jak wyróżnić swoje auto z tłumu w tak dużym mieście jak Wrocław? Jeśli chcesz odróżniać się na tle seryjnych aut na ulicy, ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Oklejanie aut Wrocław jest jednym z najskuteczniejszych nośników reklamy. Reklama na samochodzie pozwoli Ci dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Zarówno jadąc ulicą czy stojąc w korku zwracasz uwagę przechodniów i innych kierowców na swój niepowtarzalny samochód. Oklejanie samochodów Wrocław, to forma mobilnej wizytówki, dzięki której jesteś widoczny na drodze przez cały rok i o każdej porze.

Doświadczenie i zaangażowanie naszego zespołu pomoże Ci w doborze odpowiedniej formy reklamy, mając na uwadze profil działalności Twojej firmy. Oklejanie samochodów jest nie tylko naszą pracą ale przede wszystkim naszą pasją. Dzięki czemu wzory reklam są niepowtarzalne a Ty zyskujesz gwarancję, że nie znikniesz w tłumie kolorowych, wrocławskich ulic. Reklama na samochodzie jest jednorazowo poniesionym kosztem, który zwraca się każdego dnia. Jeśli chcesz pozyskać nowych klientów małym kosztem- wyróżniaj się na mieście!

Przyciemnianie szyb w samochodach

Przyciemnianie szyb w samochodach folią ma dużo zalet. Dodaje elegancji, odpowiedniej funkcjonalności, obniża temperaturę wewnątrz pojazdu a w niektórych pojazdach podkreśla sportowy charakter. Ważną zaletą oklejonych szyb w samochodzie jest lepszy komfort podróżowania samochodem, nawet jak stoimy w korkach otocznie innymi pojazdami. Przed oklejeniem szyb powinniśmy wziąć pod uwagę stopień przepuszczalności światła. Określa on, ile światła przepuszcza szyba z folią przyciemniającą w stosunku do światła na nią padającego. W zakresie długości fali widzialnej podawany jest w procentach.

Przednie szyby i szyby przednie boczne powinny mieć współczynnik przepuszczalności światła nie mniejszy niż 70%. Jeżeli ten współczynnik będzie większy, pojazd może nie przejść pozytywnie przeglądu technicznego. Pamiętajmy, aby stosować materiały dobrej jakości oraz folię o przepuszczalności światła zgodnej z obowiązującym prawem.

Wydruk solwentowy i oklejenie samochodów

Pełnokolorowy, fotorealistyczny wydruk w rozdzielczości 720dpi jako podkład może być zastosowana: folia monomeryczna, folia polimeryczna, folia one-way-vision, folia wylewana, folia ploterowa wydruk, wodoodporny, odporny na UV i zmiany temperatur.

FOLIA ONE-WAY-VISION Perforowana folia o dobrej przepuszczalnooeci światła. Dedykowana do oklejania szyb - na środki transportu, jak też na witryny sklepowe oraz wystawy.

FOLIA WYLEWANA Folia wylewana do zastosowań zewnętrznych i wewnętrznych, nadaje się do aplikowania na powierzchnie płaskie i wygięte.

oklejanie aut wroclaw

Przykład oklejenia folia monomeryczna

 oklejanie samochdow Wroclaw 10 A

Przykład oklejenia folia monomeryczna z laminatem

oklejanie samochdow Wroclaw e

Przykład oklejenia folia monomeryczna z laminatem

Oklejanie samochodow Wroclaw

oklejanie aut wroclaw

Przykład oklejenia folia monomeryczna

 oklejanie samochodów Wrocław

Przykład oklejenia folia monomeryczna

oklejanie aut wroclaw

oklejanie samochdow Wroclaw

 Przykład oklejenia samochódu folia OWV tylnia szyba i boki drzwi folią monomeryczną (pęłna).

oklejanie aut Wroclaw

Przykład oklejenia samochódu folią monomeryczną (pęłna)

więcej...

oklejanie samochodow Wroclaw

 więcej...

oklejanie-aut-wroclawOklejanie samochodów to idealne rozwiązania dla wszystkich przedsiębiorców, których praca wymaga częstego przemieszczania się z miejsca w miejsce.
Reklama tranzytowa jest jedna z najskuteczniejszych metod dotarcia do klientów. Dlaczego? Ponieważ ruchomy nośnik automatycznie przyciąga wzrok zarówno innych kierowców, jak i przechodniów. Niewątpliwą zaletą jest fakt, że samochód z reklamą swojej firmy w krótkim odcinku czasu staje się bardziej rozpoznawalny przez mieszkańców danego miasta. Nawet w takim dużym mieście jak Wrocław!
Noklejanie samochów wrocława sukces reklamy tranzytowej składa się kilka czynników. Nasze doświadczenie w oklejaniu samochodów, pozwala na tworzenie unikatowych projektów, które pozwalają na wyróżnienie Twojego samochodu spośród innych uczestników ruchu drogowego.
Do oklejania pojazdów używamy wyselekcjonowanych, sprawdzonych materiałów, dzięki czemu gwarantujemy trwałość produktu. Dużą wagę przywiązujemy do precyzyjnego wykonania, ponieważ zadowolenie klienta jest naszą największą satysfakcją. Wieloletnia praktyka i niewyczerpane pokłady naszej kreatywności dają pewność, że nie przejedziesz niezauważony!

oklejanie-aut-wroclawPo wielkim sukcesie, jakim okazała się reklama samochodu Volkswagen Passat z małym Darthem Vaderem w roli głównej, firma z Wolfsburga złapała wiatr w żagle. Zamiast nudzić reklamami zachwycającymi się zmienionym kształtem zagłówka czy nowym stopem, z jakiego wykonano felgi, Volkswagen wraca do znanego motywu.

Ubiegłoroczna reklama Volkswagena Passata, w której wystąpił mały Vader, zrobiła w Sieci furorę, wcześniej skutecznie zwracając uwagę m.in. podczas finału Super Bowl.

oklejanie samochodów wrocławPrzyciągające uwagę reklamy niemieckiego producenta samochodów, w tym m.in. słynna „The Force”, zostały docenione również przez branżę reklamową – z ubiegłorocznego festiwalu reklamy w Cannes przedstawiciele firmy przywieźli liczne nagrody – 34 złote, srebrne i brązowe lwy. Kontynuując wykorzystanie doskonale rozpoznawalnych motywów z „Gwiezdnych wojen”, Volkswagen przygotował specjalną wersję Marsza Imperialnego. Kojarzony z kultową serią filmów motyw muzyczny był już wykonywany na różnych instrumentach, niekiedy na tak niezwykłych jak np. stacje dyskietek.
Źródło: http://gadzetomania.pl


Zapraszamy na inne strony serwisu!

Agencja Reklamowa Wrocław, Oklejanie samochodów Wroclaw Tablice reklamowe Wrocławstrony internetowe Wrocław,, Pozycjonowaie stron wwwBaner reklamowe Szyldy WrocławKasetony reklamoweOklejanie witryn WrocławReklama WrocławStojaki reklamoweLitery przestrzenne 
WizytówkiUlotki reklamoweOferta dla nowych Firm
Stoiska targowe WrocławRollupy WrocławCiekawostki, Przyciemnianie szyb Oklejanie aut Wroclaw  Makiety architektoniczne